Asyata Su ve Sağlık Teknolojileri

Alkali Su İyonizerleri alanında premium segment ürünlerin en önemli iki markası Prime Water ve AllsBon’un Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

Kuruluşumuz bir “ihtisas firması” kimliğinde olup sadece Alkali Su iyonizerleri tanıtım ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir. Bu anlamıyla; Alkali iyonize su ve yararları konusunda en nitelikli bilgiyi tüketiciye ulaştırmanın sosyal sorumluluğunu taşımaktayız.

Ülkemizde yeni olan Alkali Yaşam Konsepti, bütün dünyada hızla sağlık gündeminin ilk sırasına yerleşmektedir. Dünya sağlık örgütü bir deklarasyonunda “Eğer dünya üzerindeki her insan iyileştirilmiş Alkali su içerse, kanser dahil tüm hastalıkların %80 oranında azalacağı öngörülmektedir” şeklinde görüş bildirmiştir. Bu çerçevede gelişmiş toplumların pek çoğunda Alkali Yaşam seçiciliği konusunda örgütlenmeler geliştirilmiş, yaşam kültürünü ve tüketim bilincini toplumun bütün katmanlarına yayma etkinlikleri oluşturulmuştur.

Firmamız, konuya ilişkin dünya çapındaki bilgi birikimi ve paylaşım yeteneği ile ülkemiz genelinde Alkali İyonize Su kullanımının yaygınlaşması için anlamlı bir faaliyet sürdürmektedir. Her ne kadar ticaretin doğasına aykırı gibi görünse de, diğer markaların rakip ürünlerinin de pazar başarısı yakalaması için gerekli akademik bilgi desteğini vermekten mutluluk duymaktayız.

Dünyanın en önemli markalarını temsil etmenin sorumluluğu içerisinde, pazarlama faaliyetleri ile başlayan tüketici ilişkimizi; garanti unsurları, tüketici hakları, satış sonrası destek, servis, yedek parça ve sarf malzemesi temini gibi alanlarda yasal çerçevenin çok üstünde bir bilinçle sürdürmekteyiz.

Sürekli gelişim ve yenilenme ilkesi gereği fikir ve eleştirileriniz bizim açımızdan sonsuz değer taşımaktadır. Dilediğiniz her konudaki görüş, öneri ve eleştirilerinizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bildirebilirsiniz.

 Saygılarımızla

“Sayısız hastalık adı bulunmasının gerçekten önemi yok. Önemli olan hepsinin aynı basit nedenden, vücuttaki aşırı asit dokulu atıklardan kaynaklanmasıdır.

.

person Dr. Howard Hay

“Sağlıklı olmak ve sağlıklı kalmak konusunda alkali iyonize su, Alexander Fleming’in penisilini buluşundan bu yana kaydedilmiş en önemli ilerlemedir

.

person Dr. William Kelly

Artrit’ten diyabete ve hatta kansere kadar; düşünebildiğim tüm hastalıkların ortak noktası vücudun asiditesidir.

person Dr. Robert O. Young